Impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka

  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (23)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (51)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (52)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (53)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (56)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (60)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (62)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (63)
  • Dzien_dziecka_2012_zdj_S_Skupiewska (65)

Dnia 9 czerwca 2012 roku na Placu Przyjaźni w Sępólnie Krajeńskim odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka, której współorganizatorem był Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim wraz z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
W programie imprezy były m.in. plener malarski ?Dziecięce marzenia? Kids Pro Art Studia, koncert dla rodzin z małymi dziećmi w aranżacji członka Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona, artystyczna odsłona Studia Tańca Styl, opowieści wschodu i zachodu ?Merlin czarodziej i Dumrul szalony? oraz koncert Kosmokwaków.
Integralnym punktem imprezy była parada szczudlarzy przebranych za żurawie. Aktorzy teatru z Legnicy zajmują się szeroko pojętym teatrem, tańcem i cyrkiem alternatywnym. Zrzeszają różnorodne środowiska artystyczne, od indywidualnych artystów przez formalne grupy NGO?ów. Barwność strojów, wielkość postaci i działanie na pograniczu fikcji i rzeczywistości pobudziły dziecięcą wyobraźnie.
Warto wspomnieć, iż aktorzy występujący w Sępólnie zdobyli I miejsce na festiwalu Rytmu i Ognia FROG w Gdyni oraz Festiwalu Dubai Summer Surprises w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Kosmokwaki, czyli Kwakot, Monia, Kwanio to trzy barwne postacie, dwie płci męskiej i jedna żeńskiej, charakteryzujące się niezwykłym wyglądem przypominającym w pewnym sensie kaczkę, a także bliżej nieokreśloną fantazyjną istotę z kosmosu. Rzeczą godną pochwały jest to, że oprócz nietypowego wyglądu potrafią również w oryginalny sposób śpiewać.
W imprezie udział wzięło kilkadziesiąt dzieci wraz z opiekunami z terenu całej gminy Sępólno Krajeńskie (Trzciany, Skarpa, Włościbórz, Teklanowo, Wałdówko, Piaseczno, Komierowo, Niechorz, Wiśniewka, Radońsk, Wysoka Krajeńska, Iłowo, Lutowo, Lutówko), którym transport zapewnił tut. Ośrodek Pomocy Społecznej.

Podobne informacje

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim informuje, że:

Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się we wszystkich sprawach dot. przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu

„Przetwarzanie” oznacza operację lub zestaw operacji wykonywanych na danych osobowych lub zestawach danych osobowych w sposób zautomatyzowany lub niezautomatyzowany, taką jak: zbieranie, utrwalanie, organizowanie, porządkowanie, przechowywanie, adaptowanie lub modyfikowanie, pobieranie, przeglądanie, wykorzystywanie, ujawnianie poprzez przesłanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju udostępnianie, dopasowywanie lub łączenie, ograniczanie, usuwanie lub niszczenie.

Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do: sprostowania/ uzupełnienia danych, do usunięcia danych/bycia zapomnianym, do ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do sprzeciwu, do tego by nie podlegać profilowaniu, do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych w dowolnym momencie.

Pani/Panu przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pana/Pani zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

 

Administrator – Dyrektor

Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim