,,Przy świątecznym stole”

Dnia 17.04.2019 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sępólnie  Krajeńskim odbyło się spotkanie integracyjne w ramach realizowanego projektu socjalnego ,,Senior Młody Duchem – łączymy pokolenia”.

Stworzono namiastkę świątecznego stołu, do którego zaproszono seniorów oraz uczestników Klubu Integracji Społecznej. Na stole znajdowały się rozmaite baby oraz wypieki przygotowane własnoręcznie przez uczestników klubu.

Gośćmi specjalnymi spotkania były dzieci z Przedszkola ,,Bajka”. Zaprezentowały one program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami, a uśmiech i zachwyt nie schodził z ich twarzy. Maluchy przyniosły własnoręcznie wykonane prezenty – zajączki.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się występ sześcioletniego instrumentalisty Marcelego Wendy. Jego niezwykły talent wzbudził zachwyt seniorów.

Spotkanie umilił również występ uczennicy Szkoły Podstawowej Nr. 1, która zaśpiewała historię o miłości co odważyła się cierpieć ,,Pasję miłości” oraz ,,Powiedz ludziom, że kochasz”. Całe spotkanie przepełnione było wzajemną życzliwością i radością.

Wizyta dla przedszkolaków była cenną lekcją wychowawczą, która uczyła życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Dyrektor Przedszkola ,,Bajka” Wioletcie Felczak i wychowawcom grup za ogromny wkład pracy włożony w przygotowanie maluszków.

 

 

Podobne informacje

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim informuje, że:

Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się we wszystkich sprawach dot. przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu

„Przetwarzanie” oznacza operację lub zestaw operacji wykonywanych na danych osobowych lub zestawach danych osobowych w sposób zautomatyzowany lub niezautomatyzowany, taką jak: zbieranie, utrwalanie, organizowanie, porządkowanie, przechowywanie, adaptowanie lub modyfikowanie, pobieranie, przeglądanie, wykorzystywanie, ujawnianie poprzez przesłanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju udostępnianie, dopasowywanie lub łączenie, ograniczanie, usuwanie lub niszczenie.

Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do: sprostowania/ uzupełnienia danych, do usunięcia danych/bycia zapomnianym, do ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do sprzeciwu, do tego by nie podlegać profilowaniu, do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych w dowolnym momencie.

Pani/Panu przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pana/Pani zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

 

Administrator – Dyrektor

Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim